
-44 %
D-Link DUB-2333 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and power delivery, 1* USB-C connector, 1* HDMI Port, 3* USB Type- APort (USB 3.0), 1* USB-C powerdelivery.
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DUB-2333
- Greutate: 0.13kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 9.50cm x 3.50cm
191,83 Lei
340,16 Lei
Fără TVA: 158,54 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Card reader integrated | No |
| Compliance certificates | CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Gri |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Depth | 135 mm |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet LAN | No |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Height | 35 mm |
| Host interface | USB Type-C |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| LED indicators | Power |
| Maximum digital resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Microphone in | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 20 V |
| Plug and Play | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RJ-45 | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Weight | 70 g |
| Width | 118 mm |













